© 2021 WOWMOON

Paprasti dalykai, būna tokie akivaizdūs, kad ima atrodyti, kad reikia kažko daugiau, kažko rimčiau, sudėtingiau.

Mano užduotis - „atrasti“ tuos paprastus dalykus. Kaip mažam verslui, dirbantiems individualiai naudojant išgrynintus, nemokamus įrankius, neturint didelio biudžeto marketingui, parodyti save pasauliui.

Kaip su mažiausiomis išlaidomis pasiekti maksimalų rezultatą. Kaip savo nešama nauda, išgrynintu problemų sprendimu, įdomiu ir įtraukiančiu turiniu kurti ryšį su klientu.​

Pakeli galvą ir matai - O! Mėnulis! Lyg ankščiau danguje jis nekabėjo.

Kepate nuostabią duoną. Jus žino Jūsų draugai, kaimynai, kaimynų draugai, bet norėtumėte plėsti Jus žinančių ir iš Jūsų duoną perkančių ratą. ​Esate sporto treneris ir norite dalintis savo patirtimi, skatinti judėti, norite reklamuoti savo paslaugas. ​

 

Auginate sukulentus ir manote kad galite pasiūlyti juos ir kitiems. Išmanote apie jų auginimą, turite nuostabią kolekciją. Norite jais prekiauti internete ir dalintis patirtimi. ​Dirbate įvairius medžio darbus. Norite plėsti klientų ratą, parodyti savo darbus vienoje vietoje ir platesnei, įvairesnei auditorijai.

Jūsų daug ir Jūs visi skirtingi, bet Jus vienija vienas noras - Jūs norite būti matomi! 

Tam Jums reikia INTERNETINĖS SVETAINĖS ar ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS.

Reprezentacinės svetainės, tinklaraščio ar Jūsų atliekamų darbų portfolio.

Tai su kuo tas
mėnulis valgomas

Apie Jus

Aušra Bindariūtė

Apie mane

Mano patirtis daug metų komercijoje - pardavimai, marketingas, produktų ir prekinių ženklų įvedimas į rinką, rinkos ir poreikių tyrimai.

 

10+ metų patirtis prižiūrint įmonės el. svetainę. 

Viskas kas susiję su mobiliais telefonais, išmaniais įrenginiais - visame pasaulyje garsūs prekiniai ženklai ir ne tik.

Kaip konkuruoti su didžiaisiais verslais, būti matomu, būti įdomiu klientui. Išsiskirti iš kitų, pelnyti klientų pasitikėjimą ir išlaikyti grįžtamąjį ryšį.

Taip pat, patirtis sėkmingiausioje ir didžiausioje elektroninės komercijos įmonėje Baltijos šalyse. Kaip pritraukti ir išlaikyti klientą, didinti pirkinių krepšelį, kurti teigiamą kliento patirtį, skatinti jį sugrįžti.

Kas ir kaip

Kodėl pasirinkau „Wix“? Atsakymas labai paprastas - nes daug ką gali pasidaryti pats, o ir rezultatas, be didelių investicijų, išpildantis lūkesčius. Pati susikūrusi sau kelias svetaines, pradėjau kurti kitiems.

Be to, labai didelis pliusas - nesudėtinga turinio valdymo sistema (TVS). Valdyti turinį, jį keisti galima patiems - be programuotojo pagalbos. O tai greitis, laikas ir pinigai.

 

Tik el. svetainės ar el. parduotuvės sukūrimu neapsiriboju. „Google“ mano verslas paskyros sukūrimas, „Google“ Workspace (buvęs „Google“ G Suite), domeno parinkimas ir pagalba jį perkant, socialiniai tinklai tokie, kaip „Linkedin“, „Facebook“, „Instagram“ - jei reikia, taip pat sukuriu ir sutvarkau paskyras.  

 

Iš patirties žinau, kad mažam verslui, dirbantiems individualiai nemažai reikalų su visu tuo internetu.
Kad internetinės svetainės ar elektroninės parduotuvės kūrimas nevirstų galvos skausmu, su manimi Jūs eisite mažais žingsneliais, kiekvienas sprendimas bus pasvertas ir apskaičiuotas. Ir labai tikiu, kad galutinis rezultatas Jus džiugins ir neš Jums naudą.

Ir tik vienas mygtuko paspaudimas šiandien Jus skiria nuo Jūsų kliento. Spauskite ir susisiekite su manimi. Tapkite matomi! Šiandien!​

kodėl verta

APIE
WOWMOON.

daugiau

Rodyklė žiūrėti informaciją žemiau
wix ir editor x
  • Facebook
  • LinkedIn