© 2021 WOWMOON

Tikslai ir rinkos tyrimas

Svetainės kūrimas prasideda tik gerai išsiaiškinus tikslus, siekius, bei ištyrus rinką. Tai pirmas ir vienas iš svarbesnių etapų nustatančių kryptį sėkmingam verslui.

Ištyrus rinką, konkurentus - priimsite pagrįstus sprendimus savo verslo vystymui. Taip pat kokia svetainė turi būti, kas naudinga ir įdomu klientams, svetainės lankytojams. Ką galite pasiūlyti daugiau, įdomiau ir klientui vertingiau, nei siūlo Jūsų konkurentai.

Svetainės dizainas

Kiekvienais metais Lietuvoje sukuriama šimtai svetainių. Kaip išsiskirti iš kitų, būti įdomiu, būti pastebėtu?

Vienas iš atsakymų - individualus dizainas. Pagal Jūsų verslo rūšį parinktos spalvos, lengvai skaitomas šriftas, patogi navigacija, vidinės nuorodos.

Dizainas pagal geriausias praktikas ir tendencijas. 

Svetainių kūrimui naudojamas „Wix“ svetainių kūrimo įrankis. Vienas iš jo privalumų - paprasta turinio valdymo sistema (TVS). 

 

„Wix“  yra svetainių kūrimo įrankių lyderis visame pasaulyje (Techradar.com, WebsiteToolTester.com), suteikiantis galimybę kurti individualų dizainą, pasinaudoti dirbtiniu dizaino intelektu, ar rinktis iš 800+ siūlomų šablonų.

Svetainės turinys

„Google“ vis griežčiau reitinguojant svetaines „Google“ paieškos puslapiuose, griežtėjant taisyklėms dėl vartotojui aktualios informacijos talpinimo - unikalūs, įdomūs, įtraukiantys ir informatyvūs tekstai tampa svarbia svetainės dalimi.

Esate įdomūs savo svetainės lankytojams/klientams, gerėja svetainės reitingas „Google“ ir kitose paieškos sistemose.​

Apart svetainei skirtų tekstų, rekomenduoju pasirinkti ir rašyti apie naujienas, įvykius ir/ar tinklaraštį. Taip pritrauksite daugiau lankytojų, būsite Jiems ir paieškų sistemoms įdomūs.

 

Be to, parašytu turiniu galima dalintis socialiniuose tinkluose, siųsti naujienlaiškiu. Taip priminsite apie save, didinsite svetainės lankomumą, skatinsite turiniu dalintis.

Nuotraukos

Vizualus turinys - nuotraukos, vaizdo įrašai yra itin svarbūs kuriant svetainę.

Esant galimybei, rekomenduoju naudoti autentiškas nuotraukas - jos iš karto išsiskiria savo originalumu. Lankytojas/klientas iš jų supranta apie Jus, Jūsų verslą - priima sprendimą ar Jūs jam įdomūs, ar gali Jumis pasitikėti.

Todėl rekomenduoju pasinaudoti profesionalaus fotografo paslaugomis, nes nekreipiant dėmesio į turinį - vizualų turinį - antros galimybės sudominti tą patį lankytoją galite ir neturėti.

Vaizdiniams sprendimams taip pat galima naudoti „Wix“ siūlomas nemokamas nuotraukas iš labai plataus nuotraukų archyvo. 

Neturite logotipo ar norite jį atnaujinti?

Logotipo spalvos, dizainas - įtakoja svetainės spalvas, dizainą. Sukūrus Jūsų verslą reprezentuojantį logotipą būsite atpažįstami internete, socialiniuose tinkluose, reklamuodami savo verslą. 

Logotipai pritaikyti svetainei, socialiniams tinklams, elektroninio pašto parašui, taip pat spaudai - vizitinėms, reklamoms, spaudai ant marškinėlių.

Logotipas

Svetainės SEO optimizavimas

Dar net nepradėjus kurti internetinės svetainės, jau yra dėliojamas svetainės SEO (liet. optimizavimas paieškų sistemoms).

 

Jo pagrindu kuriamas turinys, puslapių nuorodos, META tekstai, parenkami raktažodžiai - internetinė svetainė iš karto pritaikoma/optimizuojama paieškų sistemoms.

Tai taupo laiką ir pinigus, nes visi darbai atliekami vienu metu.​​

womoon logo

Internetinių
svetainių
kūrimas

wix ir editor x