meniu
meniu
Open Site Navigation
wowmoon.lt logo

SEO
OPTIMIZAVIMAS
PAIEŠKŲ SISTEMOMS

SEO (liet. optimizavimas paieškų sistemoms) yra kaip šventoji dvasia. Be SEO optimizavimo esi nematomas ar sunkiai randamas interneto platybėse. 

Be tinkamai parinktų raktažodžių, parašytų tekstų, sutvarkytų nuotraukų, puslapių pavadinimų (nuorodų) ir kit.  - reitingai paieškų puslapiuose bus maži.

Jei svetainės nėra pirmuose paieškos puslapiuose - norint pritraukti lankytojų srautus, reikės nemažai investuoti į reklamą, tad organinė paieškos SERP (liet. paieškos sistemų rezultatų puslapis) reitingai tikrai svarbūs.  ​Be to, jei netvarkingas SEO - paieškų sistemos svetainę gali ignoruoti, ar net blokuoti. ​Todėl iš pat pradžių, kuriant svetainę jau yra dėliojamas svetainės vidinis SEO. 

 

Tinkamai optimizuotas SEO - Jūsų, Jūsų verslo matomumas, žinomumas, pranašumas prieš konkurentus, bei sutaupyti pinigai reklamai. 

Kiekvieno, turinčio internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę, noras ir svajonė atsidurti pirmuose paieškų sistemų puslapiuose.

Viena iš išeičių - mokama reklama.

Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje, SERP reitingavimas aukščiausiose pozicijose organinėje paieškoje pirmuose puslapiuose neša nemažą naudą. 

 

Žinoma, tai užtrunka laiko ir per vieną dieną neįvyksta. 

Priklausomai nuo verslo, konkurencijos rinkoje, įdirbio - tai gali trukti kelis mėnesius, puse metų ar ilgiau. Tad iš karto pagal paieškų sistemų reikalavimus atlikus svetainės ar el. parduotuvės SEO optimizavimą reitingai organinėje paieškoje kils, daugės ir lankytojų.

Turbūt nereikia pasakoti, kad turintiems mažus verslus, dirbantiems individualiai kiekvienas išleistas verslo reklamai euras skauda. Tad SEO optimizavimas taupo jūsų pinigus jau nuo pirmos dienos.

„Wix“ SEO optimizavimo įrankiai, tinkamai juos naudojant, padidina galimybę atsidurti pirmuose „Google“ organinės paieškos puslapiuose, o tai tikrai svarbu turint ribotas lėšas marketingui. 

Tvarkingo SEO nauda

SEO reikšmė ir esmė 

„Google“ yra didžiausia paieškos sistema Lietuvoje, Europoje, JAV ir kit. „Google“  paieškos sistemos algoritme yra virš kelių šimtų skirtingų SEO faktorių. 

Kai kuriuos galima susitvarkyti patiems turint laiko ir žinių. Bet noriu tikėti, kad turite kuo ir taip užsiimti kurdami ir vystydami savo verslą.

Tad jei reikia internetinės svetainės, elektroninės parduotuvės su SEO paslauga, susisiekite.

SEO optimizavimas

wix seo optimizavimo įrankis

Tvarkingo SEO nauda

SEO reikšmė ir esmė

SEO optimizavimas