© 2021 WOWMOON

SEO reikšmė ir esmė 

SEO (liet. optimizavimas paieškų sistemoms) yra kaip šventoji dvasia. Be SEO optimizavimo esi nematomas ar sunkiai randamas interneto platybėse. 

Be tinkamai parinktų raktažodžių, parašytų tekstų, sutvarkytų nuotraukų, puslapių pavadinimų (nuorodų) ir kit.  - reitingai paieškų puslapiuose bus maži.

Jei svetainės nėra pirmuose paieškos puslapiuose - norint pritraukti lankytojų srautus, reikės nemažai investuoti į reklamą, tad organinė paieškos SERP (liet. paieškos sistemų rezultatų puslapis) reitingai tikrai svarbūs.  ​Be to, jei netvarkingas SEO - paieškų sistemos svetainę gali ignoruoti, ar net blokuoti. ​Todėl iš pat pradžių, kuriant svetainę jau yra dėliojamas svetainės vidinis SEO. 

 

Tinkamai optimizuotas SEO - Jūsų, Jūsų verslo matomumas, žinomumas, pranašumas prieš konkurentus, bei sutaupyti pinigai reklamai. 

Tvarkingo SEO nauda

Kiekvieno, turinčio internetinę svetainę ar elektroninę parduotuvę, noras ir svajonė atsidurti pirmuose paieškų sistemų puslapiuose.

Viena iš išeičių - mokama reklama.

Tačiau ilgalaikėje perspektyvoje, SERP reitingavimas aukščiausiose pozicijose organinėje paieškoje pirmuose puslapiuose neša nemažą naudą. Be to, esant tvarkingam SEO „Google“ Ads reklama yra pigesnė.

 

Žinoma, tai užtrunka laiko ir per vieną dieną neįvyksta. 

Priklausomai nuo verslo, konkurencijos rinkoje, įdirbio - tai gali trukti, puse metų ar ilgiau. Tad iš karto pagal paieškų sistemų reikalavimus atlikus svetainės, ar el. parduotuvės SEO optimizavimą reitingai organinėje paieškoje kils, daugės ir lankytojų.

Turbūt nereikia pasakoti, kad turintiems mažus verslus, dirbantiems individualiai kiekvienas išleistas verslo reklamai euras skauda. Tad SEO optimizavimas taupo jūsų pinigus jau nuo pirmos dienos.

„Wix“ SEO optimizavimo įrankiai, tinkamai juos naudojant, padidina galimybę atsidurti pirmuose „Google“ organinės paieškos puslapiuose, o tai tikrai svarbu turint ribotas lėšas marketingui. 

SEO optimizavimas

SEO paslaugos nuo pirmo žingsnio - kuriant svetainę ar el. parduotuvę. Pasirinkę mano paslaugas, kad taptumėte randami organinėje „Google“ paieškoje, SEO optimizavimo Jums atskirai užsakinėti nereikės - gaunate viską kartu:

 

  • Raktažodžių tyrimas.

  • SEO draugiškas turinys turinys: H1 pavadinimai, tekstai, nuotraukos, vaizdo įrašai, META pavadinimai ir aprašymai.

  • Paprasta navigacija, vidinės nuorodos, URL nuorodos. 

  • Krovimosi greitis. 

 

„Google“ svarbus unikalus turinys, puslapyje praleistas laikas, skatinantys veikti mygtukai (CTA), organinis paspaudimų rodiklis (CTR), pritaikymas mobiliems įrenginiams, susiejimas su paskyromis socialiniuose tinkluose ir kit.


PASIEKTAS REZULTATAS
Organinėje „Google“ paieškoje, pagal pagrindinius raktažodžius, svetainė brokere-ramune.lt yra pirmame paieškos puslapyje (SERP) ir užima 5-9 pozicijas. 

Tad jei reikia internetinės svetainės, elektroninės parduotuvės su SEO optimizavimo paslauga - susisiekite.

Apie seo trumpai

SEO
OPTIMIZAVIMO
PASLAUGOS

daugiau

Rodyklė žiūrėti informaciją žemiau
wix ir editor x
  • Facebook
  • LinkedIn